Wybieraj.

Paleta modeli bmw, dostępna dla ciebie.

BMW serii 5

Największa, najbardziej dostojna. BMW serii 5, G30. Sportowy design dzięki pełnej, zewnętrznej i wewnętrznej wersji stylistycznej „M”. Elegancji dodaje wyjątkowe wnętrze w kolorze „cognac”, które w połączeniu z oświetleniem „Ambiente” robi ogromne wrażenie. Prawdziwą wisienką na torcie są elementy BMW Individual. Na każdym etapie konfiguracji mieliśmy wgląd na komfort przyszłej Pary Młodej i jej „asysty”. Od stref klimatyzacji, poprzez odpowiednią ilość miejsca na nogi dzięki fotelom sportowym, po elektrycznie sterowaną klapę bagażnika do pełnej dyspozycji świadków / drużbów, dzięki dodatkowo kodowanym pilotom. Połączenie komfortu i akcentów sportowych. 

Pojazd dostępny z naszym kierowcą który przyjedzie pod wskazane adres, opiekując się całym procesem przewozu. 

BMW serii 4

Autorski projekt. Samochód wyposażony seryjnie w pakiet M Sport, który obejmuje unikalne wykończone wnętrze z elementami karbonu, sportową kierownicę M z łopatkami zmiany biegów, aerodynamiczne zderzaki oraz sportowe fotele. Dodatkowo pojazd został doposażony w sportowy układ wydechowy „Baq Garage”, dokładki sportowe „Reventon Design” które idealnie współgrają z seryjnym pakietem wysokiego połysku Shadow Line. Dynamiczny silnik w autorskiej mapie, w połączeniu ze skrzynią w programie XHP, zapewniają niesamowite osiągi (nieco ponad 5 sekund do setki). To wszystko wywiera niesamowite wrażenia z jazdy zgodne z mottem producenta „BMW – radość z jazdy”.  

Pojazd dostępny do samodzielnego prowadzenia przez Parę Młodą. Nie wynajmujemy tego pojazdu z kierowcą. Nasz pracownik jest obecny podczas całego procesu wynajmu, w innym pojeździe, podążającym kilka kilometrów za peletonem Pary Młodej. 

BMW serii 3

Autorski projekt. Samochód  został oklejony w unikatową, mieniącą się na siedem odcieni specjalistyczną folię. Kolor ten nadaje niepowtarzalnego charakteru, a satynowe wykończenie folii wyłania z karoserii wszystkie przetłoczenia. Wyposażony w ręcznie robiony, aktywny układ wydechowy potrafi zdziwić niejednego przechodnia. Spersonalizowany zestaw dokładek aerodynamicznych wykonanych w całości z karbonu dyktuje agresywny wygląd i w połączeniu sprawia, że drugi taki samochód po prostu nie istnieje. Pakiet M Sport widoczny z zewnątrz i w środku – sportowa kierownica M z łopatkami oraz sportowe fotele. Projekt jest wciąż udoskonalany, może być tylko lepiej. 

Pojazd dostępny z naszym kierowcą który przyjedzie pod wskazane adres, opiekując się całym procesem przewozu.