Wybieraj.

Paleta modeli bmw, dostępna dla ciebie.

BMW serii 5
(najnowsza wersja 2022)

„Flagowiec” naszej firmy. Jest z nami od nowości, wyposażona od podstaw „pod” Skip Car. Koniakowa skóra idealnie współgra ze ślubną stylizacją pasażerów, fotele w wersji „komfortowej” sprawiają iż podróż staje się luksusowym doświadczeniem, „shadow line” – czyli pakiet czerni, dyskretnie kontrastuje z alpejską bielą, dając FENOMENALNY efekt końcowy. Dbając o detale, pojazd doposażyliśmy o dedykowany układ hamulcowy „M” stanowiący wprowadzenie do fabrycznej stylizacji M pakiet dzięki której dostojna i elegancka limuzyna, ma także sportowy charakter. Na każdym etapie konfiguracji mieliśmy wgląd na komfort przyszłej Pary Młodej i jej „asysty”. Od stref klimatyzacji po elektrycznie sterowaną klapę bagażnika do pełnej dyspozycji świadków / drużbów, dzięki dodatkowo kodowanym pilotom. Połączenie komfortu i akcentów sportowych. Pojazd możemy spersonalizować specjalnie pod styl i wystrój Twojego wesela, wybierz oświetlenie wewnętrzne spośród gamy kolorów: ciepły biały, zimny biały, niebieski, zielony, różowy. Adaptacyjne, konturowe światła tworzą znakomity efekt także w dzień. To dzieło inżynierów BMW 2022 roku. Drodzy Państwo, z wielką dumą prezentujemy największą, najbardziej dostojną BMW serii 5, G30 FL. Ten samochód zasługuje na znacznie więcej uwagi.

Pojazd dostępny z naszym kierowcą który przyjedzie pod wskazane adres, opiekując się całym procesem przewozu. 

BMW serii 5
(wersja przed liftingiem)

Sportowy design dzięki pełnej, zewnętrznej i wewnętrznej wersji stylistycznej „M”. Prawdziwą wisienką na torcie są elementy BMW Individual. W pojeździe zaimplementowaliśmy sportowe fotele które zwiększyły ilość miejsca „na nogi”. Dostojna, dumnie grająca „drugie skrzypce” w naszej gamie limuzyn, zaraz po BMW serii 5 po liftingu. Samochód prezentuje się bardzo dobrze na ślubnym kobiercu, jeśli szukasz elegancji, być może jest to opcja dla Ciebie? 

Pojazd dostępny z naszym kierowcą który przyjedzie pod wskazane adres, opiekując się całym procesem przewozu. 

BMW serii 4

Autorski projekt. Samochód wyposażony seryjnie w pakiet M Sport, który obejmuje unikalne wykończone wnętrze z elementami karbonu, sportową kierownicę M z łopatkami zmiany biegów, aerodynamiczne zderzaki oraz sportowe fotele. Dodatkowo pojazd został doposażony w sportowy układ wydechowy „Baq Garage”, dokładki sportowe „Reventon Design” które idealnie współgrają z seryjnym pakietem wysokiego połysku Shadow Line. Dynamiczny silnik w autorskiej mapie, w połączeniu ze skrzynią w programie XHP, zapewniają niesamowite osiągi (nieco ponad 5 sekund do setki). To wszystko wywiera niesamowite wrażenia z jazdy zgodne z mottem producenta „BMW – radość z jazdy”.  

Pojazd dostępny do samodzielnego prowadzenia przez Parę Młodą. Nie wynajmujemy tego pojazdu z kierowcą. Nasz pracownik jest obecny podczas całego procesu wynajmu, w innym pojeździe, podążającym kilka kilometrów za peletonem Pary Młodej. 

BMW serii 3

Autorski projekt. Samochód  został oklejony w unikatową, mieniącą się na siedem odcieni specjalistyczną folię. Kolor ten nadaje niepowtarzalnego charakteru, a satynowe wykończenie folii wyłania z karoserii wszystkie przetłoczenia. Wyposażony w ręcznie robiony, aktywny układ wydechowy potrafi zdziwić niejednego przechodnia. Spersonalizowany zestaw dokładek aerodynamicznych wykonanych w całości z karbonu dyktuje agresywny wygląd i w połączeniu sprawia, że drugi taki samochód po prostu nie istnieje. Pakiet M Sport widoczny z zewnątrz i w środku – sportowa kierownica M z łopatkami oraz sportowe fotele. Projekt jest wciąż udoskonalany, może być tylko lepiej. 

Pojazd dostępny z naszym kierowcą który przyjedzie pod wskazane adres, opiekując się całym procesem przewozu.